Karina Mucha

Karina Mucha

O PRELEGENCIE

Informacje o prelegencie:

psycholog, asystent na Uniwersytecie SWPS, psycholog szkolny w szkole podstawowej oraz psychoterapeuta w podejściu integracyjno-systemowym w trakcje szkolenia w Szkole Psychoterapii Dialog w Warszawie, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu SWPS. Pracuje ze studentami na UJ prowadząc zajęcia z psychologii języka i na Uniwersytecie SWPS przygotowując przyszłych psychologów do pracy z dziećmi i dorosłymi. Zajmuje się psychologią edukacji oraz zaburzeniami emocjonalnymi dzieci i młodzieży. Reprezentuje Sekcję Oświaty przy Ogólnopolskim Związku Zawodowym Psychologów.
Autorka recenzowanych przez MEiN podręczników do edukacji wczesnoszkolnej “Oto ja” wydawnictwa Mac Edukacja oraz pakietu edukacyjnego dla przedszkoli “Dzieciaki w akcji” wydawnictwa Nowa Era, autorka trzech programów nauczania, w tym jednego nagrodzonego przez MEiN. Prowadzi również wykłady dla nauczycieli i dyrektorów szkół. Koordynatorka Ratowników Czytelnictwa – projektu Fundacji Powszechnego Czytania, właścicielka marki Psychologia Edukacyjna. Za popularyzację czytania wśród dzieci i nauczycieli otrzymała od Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego odznakę „Zasłużony dla kultury polskiej”.
Prywatnie – mieszka na Śląsku w domu z dużym ogrodem i jeszcze większą biblioteką, gdzie zaprasza swoich przyjaciół. Lubi spędzać czas na rozmowach z ludźmi, uwielbia czytać książki i podróżować po świecie. Szczególnie ukochała sobie Chorwację, Finlandię i Sri Lankę.

Temat wykładu:

.

Streszczenie:

.