Anna Hady

Anna Hady

O PRELEGENCIE

Informacje o prelegentce:

Mentor Kryzysowy w nurcie pozytywnej terapii kryzysu, coach ACT (Terapii Akceptacji i Zaangażowania). Wspiera rodziców w wychodzeniu z wypalenia oraz rodziny w kryzysie. Pomaga w budowaniu samoświadomości i autentycznych relacji z uważnością i życzliwością dla siebie i innych. W pracy wykorzystuje m.in. interwencje uważności ACT oraz terapii przez ciało SE (Somatic Experiencing), Metodę Podnoszenia Słów Tomasza Zielińskiego, wiedzę o neuroróżnorodności. Prowadzi warsztaty, programy rozwojowe i sesje indywidualne. Wierzy w moc wytrwałości w stawianiu małych kroków w zgodzie ze sobą.

Temat wykładu:

To wypalenie. Na szczęście!

Streszczenie:

Czy o kryzysie wypalenia można powiedzieć cokolwiek dobrego, bez pocieszania czy wpadania w toksyczną pozytywność?
Wypalenie jest jednym z tych niesamowitych mechanizmów, które chronią nas kiedy przed długi czas nie dostrzegamy swoich potrzeb. Skłania nas, by zwolnić, zatrzymać się i odpuścić to, co już nam nie służy. Jeśli zamiast walczyć z nim lub poddawać się, wsłuchamy się dobrze w wiadomość jaką ze sobą niesie, możemy wyjść z tego kryzysu uwolnieni, bardziej dojrzali i odporni.
Przekonajmy się, czy na wypalenie można spojrzeć jak na szansę – czerwone światło, kiedy nie zwolniliśmy na pomarańczowym, które uchroni nas przed rozbiciem się z pełnym impetem o pierwszą napotkaną przeszkodę.

STRONA WWW

https://annahady.pl